TYPHIM VI

Kód: 70356
Neohodnoceno
Pouze pro přihlášené

Vakcína Typhim VI proti břišnímu tyfu je určena pro dospělé osoby a děti nad 2 roky věku. Vakcína se očkuje do horní části paže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Očkovací schéma

Očkuje se jednou dávkou ve zvolený den.

 

Přeočkování

V případě potřeby každé tři roky.

Přeočkování proti břišnímu tyfu se provádí pouze v případě aktuální potřeby (pokud aktuálně necestujete, není nezbytné dodržovat tříletý interval přeočkování).

 

Omezení a doporučení

V době očkování nesmíte být akutně nemocní, 2–3 dny po aplikaci se nedoporučuje fyzická zátěž, návštěva sauny, solária ani větší konzumace alkoholických nápojů. Odstup od předchozího a dalšího očkování musí být minimálně dva týdny. V době očkování není vhodné užívat antibiotika. Pokud právě antibiotika užíváte a máte zájem o očkování, kontaktujte nás na e-mailu info@ockovacicentrum.cz. Konečné rozhodnutí o vhodnosti očkování je na lékaři. Lehké nachlazení nebo rýma není kontraindikací očkování.

V případě vysokého rizika nákazy není těhotenství překážkou k očkování. V době kojení je možné očkovat.

Po očkování se může dostavit bolestivost, citlivost, zarudnutí a otok v místě vpichu. Aplikace vakcíny může být spojena s nežádoucími účinky, které jsou popsány v příbalovém letáku přípravku.

 


Upozornění: Veškeré zde uvedené údaje mají pouze informativní charakter. Volba vakcíny nebo očkovacího schématu přísluší vždy lékaři po osobní konzultaci v očkovacím centru.
Typhim VI je registrovaný léčivý přípravek – vakcína. Obsahuje typhoidi capsulae vi polysaccharidum purificatum (stirpe Ty2). Přípravek je vázán na lékařský předpis. O očkování se předem poraďte s lékařem a pečlivě si pročtěte příbalovou informaci. Očkování nemusí ochránit 100 % očkovaných osob.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakcíny
Balení:: 1x0.5ml